Miks üürida korter meilt?

Tänu moodsale ja läbipaistvale asjaajamisele on kogu arveldamine ülimalt lihtne ja nii oled prii üürikorteritega seotud levinud muredest. Lisaks saad siin vabalt pidada lemmiklooma ning kindel leping pakub sulle pikaaegset kodutunnet. Sinu üürikorter tuleb paljude heade omadustega:

  • Kindel ja usaldusväärne üürileandja
  • Logistiliselt hea asukoht
  • Uus ja nutikas maja
  • Lemmikloomad lubatud

Vaata kohe saadaval üürikorterid Loe edasi, miks üürida meilt

Kindel ja usaldusväärne üürileandja

EfTEN Livingu emafirma EfTEN Capital on viimase 13 aasta jooksul loonud edukalt tasemel ärikinnisvara.
Täna kuulub portfooliosse üle 50 ärimaja kogu Baltikumist ning varade maht küündib üle 800 miljoni euro. Balti riikide suurima fondivalitsejana on usaldusväärsus EfTENi DNAsse sisse kirjutatud ja selle oleme üle kandnud ka meie värskesse üüriärisse, mille esimene linnuke valmis juba 2021. aasta detsembris.

50+ ärihoonet
valitsevate ärihoonete
turuväärtus – 800 M€


Nutikad üürikorterid Tallinnas

2021. aasta lõpus valminud üürimaja rajajaks on hinnatud ehitusettevõte Mitt & Perlebach. Majas on 11 korrust, kaks trepikoda ja lifti ning B-energiaklass.

Suurepärase asukohaga hoone ümber on mõnus roheala koos puude ja pinkidega ning mitu laste mänguväljakut maja vahetus läheduses (väike kõrval ja suurem pisut eemal).

Mustamäel asuva hoone muudavad omanäoliseks nutilahendused: kõike hallatakse läbi targa kodu rakenduse. Uksi saab avada ilma võtmeta kasutades selleks äppi, kaarti või koodi.

Lisaks saab ka kõiki korteriga seotud teenuseid ja lisateenuseid hallata läbi spetsiaalse rakenduse. Tark kodu tagab muuhulgas võimaluse jälgida avalike ruumide videokaameraid, tellida lifti ja vaadata ka kohaliku ilmajaama infot.


Vaata kohe saadaval üürikorterid

Üürikorterid koos lemmikloomadega

Sinu kaval kass või mänguhimuline kutsu on su pereliikmed ja neid ei saa ometi oma uue üürikodu ukse taha jätta. Seepärast on lemmikud meie üürikorteritesse alati oodatud, sest tänu lähedal olevatele parkidele on koduloomi meie majas lausa lust pidada.

Siiski pea alati meeles ka viisakaid lemmiku pidamise reegleid, sest nii hoiame terve maja kenasti korras!

  • Koerte mänguväljakud maja kõrval
  • Suur parkmets, kus lemmikuga jalutada

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute sellega.
Loe ka ettevõtte Privaatsuspoliitikat.

OK