Üürikodu lemmikloomaga

Jälgid juba pikalt kutsikate müügikuulutusi ja tänaval jalutades jääd tihti unistavalt koertele järgi vaatama ja nende peremeestega jutustama? Mõtled, et kahjuks ei saa endale ilmselt lemmikut lubada, enne kui ühel päeval saan päris oma kodu osta?

Tänapäeval aga on lemmikloom enamus kodudes sama tavaline kui lamp laes või vaip põrandal. Eriti populaarseks said lemmikud aastake tagasi, kui me kõik pidime järsku väga koduseks jääma ja hakkasime igatsema enda kõrvale ühte lustlikku ja truud neljajalgset ning karvast sõpra.

Kui Sa oled kunagi proovinud leida üürikodu oma karvase lemmikuga, siis tead täpselt kui võimatu missioon see on. Enamus üürileandjaid kardavad, et lemmikloomad rikuvad ära nende vara ja selle taastamine võib olla pärast kulukas protsess. Selletõttu eelistavad nad üürnike pigem ilma karvaste sõpradeta. Seda aga mitte EfTEN Livingu uues üürimajas.

Meie peagi valmivas üürimajas Tallinnas, aadressil Kadaka tee 141 on kõik hästi käituvad karvased lemmikud oodatud.

Maja asukoht on ideaalne ja soosib seda igati. Läheduses on mitu koerte mänguväljakut/treenimisplatsi ning Mustamäe suurim parkmets suurpäraste jalutus-ja jooksuradadega. Maja vahetus läheduses asub imeline itaaliapärane Rucola Ristorante & Pizzeria, mis ootab enda juurde ka hästi käituvate lemmikutega kliente.

Kas saab veel paremaks minna? Saab!

Ka majas sees mõtlesime sellele juba varakult ja valisime korteritesse eriti vastupidavad põrandad, et loomaomanik ei peaks koguaeg üleliia muretsema.

Mida siis teha, et elu lemmikuga kulgeks muretult? Kuna riskid on mõlemal poolel suured – nii üürnikul kui üürileandjal – tuleb arvestada teatud ekstra tegevuste ja kuludega, aga see pole midagi ületamatut.

Loomulik, et iga endast lugupidav koera- või kassiomanik koristab oma lemmiku järelt regulaarselt. Hea omanik kasvatab ja koolitab oma lemmikut nii, et tal endal kui ka kõikidel teistel oleks loomast rõõmu ja lusti. Samuti ei tohiks väike sõber naabrite rahu rikkuda.

Üürileandja soovitab tungivalt kõikidel lemmiklooma omanikel sõlmida lemmikloomakindlustus. See kaitseb üürniku päris suures summas lemmiku kodus põhjustatud kahjude eest ja lisaks aitab Sind ka lemmiku terviserikete korral. Seega oled igati võidus ja see väike kuumakse laseb Sul kindlasti rahulikumalt magada ja elu oma lemmikuga üürikodus nautida.

Uuri lähemalt: https://www.if.ee/eraklient.

Seejuures tasub aga teada, et lemmikloomakindlustus ei kata kliendi enda kodule tekkinud kahju. Selleks tarbeks on olemas hoopis kodukindlustus ning lemmikloomade kahjud on If Kindlustuses kaetud kodukindlustuse kõige laiema paketi ehk koguriskipaketiga.

Üürileandja on erisuse teinud tagatisraha suuruses, lemmikloomaga üürnikule on tagatisraha kahe kuu üüri ulatuses.
Seega kõik on võimalik ja midagi võimatut ei ole 🙂

Hooli endast, oma lemmikust ja oma naabritest, kasvata ja koolita oma lemmikut, sõlmi kindlustus ja naudi elu oma uhiuues üürikodus Kadaka Parkmetsas!

Üürimaja valmib 2021 aasta detsembris. Kui oled huvitatud oma üürikodust, siis võta ühendust, sest lepinguid hakkame sõlmima juba õige pea. Nagu ikka- on kiirematel alati parem valik!

Hoia silma peal ka meie sotsiaalmeedia kontodel Facebookis ja Instagramis ja oled kõige värskemate uudistega alati kursis.

Kerget käppa ja karvast musi sooviks vist kutsud, kui nad oskaks rääkida 🙂

www.eftenliving.ee

Rõõmsate kohtumisteni,

Projektijuht
Annika Ole-Holm

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute sellega.
Loe ka ettevõtte Privaatsuspoliitikat.

OK