Miks elada just EfTEN Livingu üürikodus?

EfTEN Livingu esimene üürimaja Tallinnas aadressil Kadaka tee 141 on juba kerkimas kõrgustesse.

Kadaka mets on Mustamäe suurim parkmets ja täpselt selle metsa serval asub EfTEN Livingu esimene üürimaja. See on ideaalne elukoht loodussõbrale kes soovib, et kõik mugavused nagu spordiklubid, söögikohad, toidupoed ja ühistransport oleks käe-jala juures.

Kodu on kindlasti iga inimese elus äärmiselt oluline paik. Kõik me teame seda põnevuse tunnet hinges, mis meid valdab kui oleme reisile minemas ja milline soe ja armas on see tunne kui oleme reisilt tagasi tulemas.

Teame, et kohe jõuame oma koju. Kodu ei ole lihtsalt koht, vaid just see tunne, mis meid valdab sellele mõeldes, sinna jõudes ja seal olles.

Kust tuleb vajadus üürikodu järele?

Põhjused võivad olla erinevaid: Lähed õppima või tööle teise linna. Müüd oma kodu ja pole veel uut (sobivat) leidnud ehk vajad ajutist elupaika. Soovid ehitada oma kodu ja vajad ehituse ajal perele turvalist elupaika või soovid lihtsalt olla pangalaenust vaba ja elada üürikodus

EfTEN Capitalis oleme siiani keskendunud ärikinnisvarale ja tegutsenud selles segmendis edukalt viimased 13 aastat.

Kui kliendid otsivad oma ärile kodu siis on tavapärane, et nad üürivad selle äripinna ostmise asemel. Oma tänaste kogemuste põhjal soovime nüüd pakkuda turvalist elukeskkonda ja head, mugavat üüriteenust ka elukondlikus segmendis.

Loodame, et meie üürimaja elanikud tunneksid ennast meie majas hästi ja oma üürikodus turvaliselt. Saaksid oma kodu kujundada oma nägu ja olla kindlad, et asjaajamine üürileandjaga on korrektne. Nad võivad oma üürikodus teha pikki plaane teadmises, et üürileandja ei soovi nende armsaks saanud kodu maha müüa või sinna ise elama tulla.

Kliendi mugavuse huvides soovime, et arveldused oleks lihtsad ja läbipaistvad, selleks oleme välja töötamas mobiilirakendust, kust on mugav hallata kogu koduga seonduvat infot.

Meie majas ei saa olema tavapärast võtit, koduukse saad avada oma mobiiltelefonis. Kui see ei tundu Sulle sobiv, saab uksi avada ka koodi või kaardiga. Lisaks saad Sa mobiiliäpist jälgida peaukse, rattaparkla ja autoparkla juures asuvaid kaameraid, kutsuda lifti ja tellida lisateenuseid (parkimiskohta, panipaika, rattaparklat või käruparklat).

EfTEN Livingu esimeses üürimajas on 11 korrust, korterid on 1- 4 toalised ja enamus korteritel on ka rõdu või terrass. Korterite üürihinnad jäävad vastavalt 330-850 euroni kuus.

Üüriperioodi saab üürnik valida vastavalt vajadusele tähtajatu või tähtajalise. Tagatisraha saab olema 1 kuu üürisumma suurune ( lemmikloomaga üürnikule 2 kuu üürisumma suurune ). Kohe peale lepingu allkirjastamist ja tagatise tasumist on võimalik oma uude koju sisse kolida.

Tänu erakordselt suurtele akendele on korterites palju loomuliku päevavalgust. Siseviimistlus tuleb heledates toonides, leiab nii stiilset kalasaba põrandat, kui ka teisi kaasaegseid siselahendusi. Kõigis korterites on olemas köögimööbel koos kogu vajaliku tehnikaga, valgustid ja pesumasin. Erandina on täielikult sisustatud üheksa väikest 1-toalist korterit ja näidiskorter.

Üürnikud kellel on tore ja hästi käituv lemmikloom on ka EfTEN Livingu üürimajja oodatud. Maja vahetus läheduses asub koertele loodud kinnine mänguväljak kus saab lemmikuga mugavalt mängimas käia. Nagu ikka, peab iga koeraomanik hoidma puhtust oma lemmiklooma järel ja vastutama, et tema koer ei segaks naabrite elu.

Maja valmib juba selle aasta lõpus. Infot korterite kohta jagame soovikorral juba täna.

Infot saamiseks kirjuta meile: [email protected]

Annika Ole
EfTEN Capital AS müügijuht/projektijuht

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute sellega.
Loe ka ettevõtte Privaatsuspoliitikat.

OK